O nás

Jsme cestovní agentura - CA Ostrov-Sardinie,  která se více jak 15 let specializuje výhradně na italský ostrov Sardinie. Naše zaměření se netříští mezi další středomořské lokality, ale naopak se tak můžeme naplno věnovat tomu, čemu rozumíme a co umíme nejlépe.

V průběhu posledních let jsme ze strany našich klientů zaznamenali též značný zájem o nabídku jedinečných lahůdek, které si během pobytu u nás na Sardinii oblíbili. Na základě osobní zkušenosti a po zvážení všech okolností jsme se rozhodli, že pro Vás otevřeme nový e-shop se sardskými produkty.

Pečlivě jsme vybírali, ochutnávali, testovali, aby výrobky, které vám předkládáme, byly autentické, v té nejvyšší kvalitě a v myšlenkách vás přenesli alespoň na chvíli na tento kouzelný ostrov.

 V případě masných výrobků a sýrů padla naše volba na menšího výrobce, který při svědomitém výběru nakupuje veškeré suroviny výhradně od drobných farmářů z oblasti Gennargentu na Sardinii a právě to je hlavní faktor, na kterém je postavena top kvalita i jedinečnosti jejich produkce.

 Ochutnat můžete například lahodnou slaninu (pancetta), která se hned od počátku stala nejoblíbenější pochoutkou z naší nabídky. Dále pak sušené klobásy (salsiccia), ať už klasické nebo ochucené typickým místním vínem Cannonau nebo Vermentino.

 Ze sýrů stojí za zkoušku (a nikdy nezůstane jen u té první) nejvyhlášenější sýr celé Sardinie - Fiore Sardo DOP, sýr nejvyšší kvality, vyráběný výhradně z mléka ovcí žijících na pastvinách v tomto jedinečném prostředí. I další Pecorina – sýry z ovčího mléka v sobě nesou nezaměnitelnou stopu oblasti Gennargentu, jejich skvělá chuť je pak ovlivněna také délkou zrání, která jednotlivé druhy odlišuje.

 U vína byl výběr složitější, neboť skvělých vinařství (Cantina) je na Sardinii mnoho. Nicméně i zde jsme dokázali vybrat špičková vína z oblasti Sassari – Cantina Cherchi, a z oblasti Nuoro – Cantina Sedilesu, Cantina Oliena a Cantina Vike Vike.

 

V současné době intenzivně pracujeme na výběru olivových olejů, které se vám také chystáme nabídnout.

Věříme, že pokud tyto výjimečné produkty dodáme na váš stůl, bude vám chutnat……

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení