Dárkový balíček MAJORI SARDO

Kód: S031
Neohodnoceno
1 199 Kč
Skladem (>5 ks)

Balíček obsahuje:

  • Pecorino Sardo L´Orgoglioso IGP, 300 g
  • Pecorino Sardo Il Forte IGP, 300 g
  • Italský sýr – Provolone Sardo, 700 g

Italský sýr – Provolone Sardo, 600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sýr Pecorino Sardo středně vyzrálý – Il Forte, 300 g Tento skvělý, středně vyzrálý, lehounce pikantní ovčí sýr má polotvrdou konzistenci. Uvnitř je žluté slámové barvy, na povrchu hnědou kůrka. Sýr se vyznačuje výraznou vůní i chutí, ve vůni je možné cítit bylinky typické pro oblast, ze které pochází. Používá se především na strouhání stejně jako parmazán, ale protože má ostřejší chuť, je přidáván k výrazným a omáčkám jihoitalské a sardinské kuchyně. Mléko se získává z horských ovcí střední Sardinie. Povrch má hnědou barvu.

Sýr Pecorino Sardo středně vyzrálý – L´Orgolioso, 300 g Úžasný, chuťově jemně výrazný sýr vyráběný z mléka volně žijících ovcí. Je středně vyzrálý, polotvrdý, světlé, lehce nažloutlé barvy a lahodné chuti Toto Pecorino je sýr velmi podobný parmazánu a jeho využití je tedy velmi podobné. Vynikající strouhaný k červeným omáčkám, ale i vhodný k přímému užití se zeleninou a vínem. Potěšíte své chuťové buňky i svých přátel.

Provolone je italský sýr vyráběný z kravského mléka z pařeného těsta (stejně jako např. mozzarella), typicky ve tvaru kapky. Má měkkou a pružnou strukturu, jemnou a lahodnou chuť.

Sýry jsou dodávány vakuově balené v dárkové krabičce, celková hmotnost zboží v balíčku je 1300g (+/- 10%)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.