Dárkový balíček ARCOSU

Kód: 290
Neohodnoceno
1 089 Kč
Skladem (>5 ks)

Balíček obsahuje:

  • Pancetta stagionata IGP – vyzrálá slanina,
  •  Salsiccia stagionata originale IGP
  • Pecorino Sardo Il Forte IGP

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pancetta stagionata IGP – vyzrálá slanina

Delikatesní pancetta stagionata je vyráběna z masa vybraného chovu volně žijících polodivokých prasat. Díky tomu a společně s pomalým zraním získává nezaměnitelnou jemnou a delikátní chuť Dodávána v celku. (300g, hmotnost se může lišit o 5-10%)

Salsiccia staggionata originale IGP

Klobása z vepřového masa, vyráběná na Sardinii podle tradiční sardské receptury. Je středně hrubě mletá, pouze v přírodním střívku. Sušení trvá 18-24 dní. Je doporučována k pečivu, sýru Pecorino a červenému vínu:-) (400g, hmotnost se může lišit o 5-10%)

Pecorino Sardo Il Forte IGP

Sýr se vyznačuje výraznou vůní, tomu odpovídá i název sýru Forte = silný. V intenzivní chuti můžete cítit i bylinky, typické pro horskou oblast, ze které pochází.

Vzhledem k jeho výjimečné chuti se používá k přímé konzumaci, nejlépe s červenými víny. Ale také na strouhání stejně jako parmazán, díky ostřejší chuti, je přidáván k výrazným a omáčkám jihoitalské a sardinské kuchyně. Mléko, které se používá na jeho výrobu pochází od ovcí, jejichž stáda se pasou volně v horských oblastech střední Sardinie. Pochází tedy z jedinečného a naprosto neznečištěného prostředí. Hmotnost dodaných pochoutek se může lišit o 5-10%

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.